LATCONSUL LTD

LATCONSUL LTD

LatConsul Ltd – modernus ir aktyviai veiklą vykdantis verslo konsultacijų ir mokymo centras Latvijoje.

Savo veiklą centras pradėjo 2003 metais verslo įmonėms pasiūlęs mokymus ir privačias konsultacijas Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų srityje. LatConsul yra Švietimo ministerijos licencijuotas ir akredituotas mokymo centras, siūlantis platų kursų, seminarų ir verslo valdymo konsultacijų ir mokymų spektrą.

Šiuo metu LatConsul LatConsul – stipri suaugusiųjų švietimo institucija gerai žinoma Latvijoje ir užsienyje. Įstaiga iki šiol išlaiko lojalių klientų bazę nuosekliai siūlydama bei teikdama aukštos kokybės paslaugas atliepiančias individualius kiekvieno kliento poreikius.

LatConsul’s misija – skatinti klientų asmeninį ir profesinį tobulėjimą sėkmingam verslui siūlant šiuolaikiškas, novatoriškas ir aukštos kokybės paslaugas atliepiančias individualius kiekvieno kliento poreikius.

LatConsul siūlo galimybes mokytis anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų, italų, norvegų, švedų, suomių, danų, rusų kalbų grupėse ir individualiai. Kalbų mokymui naudojamos naujausios kalbų mokymo(-si) metodikos ir priemonės.

Raina boullevard 2-3, Riga, LV-1050

latconsul@latconsul.lvu

+371 67216433

www.latconsul.lv

PARTNERIAI


'Šis projektas yra finansuojamas Europos Komisijos lėšomis. Šis leidinys atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.'