DomSpain Consulting SL

DomSpain Consulting SL

DomSpain Consulting – suaugusiųjų švietimo organizacija veiklą vykdanti švietimo ir mokymo, profesinių studijų, profesinių, socialinių ir tarpkultūrinių įgūdžių, kalbų ir naujų technologijų srityje.

DomSpain specializuojasi užsienio kalbų, kompiuterinių technologijų, ekonomikos ir maisto gaminimo programose, siūlydamas platų kursų spektrą, privatiems asmenims ir miesto bendruomenėms Taragonos provincijoje. DomSpain siūlo įvairias kursų formas, atliepiančias konkrečius klientų poreikius (trumpalaikius, ilgalaikių ar intensyvius kursus, e-mokymus ir kt.). Taip pat įstaiga organizuoja, rengia ir vykdo įvairius mokymus, kalbų mokymo(-si) programas užsienyje, darbo stažuotes ir kt., studentams, mokytojams, akademiniam ir administraciniam personalui ar žmonėms, kurie nori dirbti užsienyje. Kursai yra skirti asmenims norintiems tobulinti darbo gebėjimus ir įgūdžius, atviriems naujoms patirtims neapleidžiant savo studijų arba tiems, kuriems būtina tobulinti kalbinius, kultūrinius ir tarpkultūrinius įgūdžius. Tuo pačiu metu, centras dirba, siekdamas tobulinti akademijų ir mokymo centrų mokytojų kompetencijas ir teikia rekomendacijas bei pagalbą mokykloms ir jų mokytojams kurie diegia naujas technologijas ir inovatyvius mokymo metodus.

DomSpain turi techninį padalinį, kuris vykdo mokymus apie technologijų išteklius pedagogams ir mokiniams bei kuria ir diegia atviras švietimo išteklių platformas. DomSpain koordinuoja 'Erasmus +' KA2 Strateginių partnerysčių projektą „Atverk duris į Europą', kurio tikslas sukurti internetinę užsienio kalbų mokymo ir mokymosi platformą (www.opendoortoeurope.eu). DomSpain yra vienas iš Visa-Europa Skaitmeninio mokymosi teikėjų tinklo įkūrėjų, kuris šiuo metu jungia apie 30 šalių. Ši asociacija siekia pagerinti švietimo ir suaugusiųjų mokymo kokybę, skatinti ir palengvinti mokytojams ir mokiniams prieigą prie naujų technologijų ir novatoriškų mokymo priemonių.

Olena Korzhykova, Project Coordinator,
international@domspain.eu

C.Jesus 26, Reus 43205 SPAIN

info@domspain.eu

0034 660 115104

www.domspain.eu

PARTNERIAI


'Šis projektas yra finansuojamas Europos Komisijos lėšomis. Šis leidinys atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.'