DomSpain Consulting SL

DomSpain Consulting SL

DomSpain Consulting ir pieaugušo izglītības organizācija, kura specializējas un piedāvā apgūt dažādas apmācības, profesionālās studijas, sociālās un starpkultūru prasmes, valodas un jaunās tehnoloģijas.

“domspain” specializējas un piedāvā apgūt starptautiskās valodas apmācībās, datoru tehnoloģijas, ekonomikas jomu, pavārmākslas programmas un tiek piedāvāti visdažādākie kursi un semināri privātām organizācijām un pašvaldībai terragonas pilsētā. “domspain” kursu programma ir elastīga. Tās grafiki tiek pielāgoti ņemot vērā dalībnieku īpašās vēlmes un vajadzības (ilgtermiņa, intensīvie kursi, tiešsaistes e apmācības u. C.). Turklāt, tā organizacija piedava nepieciešamās apmācības studentiem un skolotājiem, kuri vēlas strādāt ārvalstīs. Kursi ir paredzēti ikvienam, kas vēlas uzlabot darba spējas un iemaņas, iegūt jaunas iemaņas, apvienojot ar jau esošajām studijam vai tiem iglītojamajiem, kuriem patīk uzlabot valodu prasmes vai iegūt jaunas zināšanas kultūras un starpkultūru jomā. Tajā pašā laikā organizācija strādā, lai uzlabotu izglītības līmeni skolotājiem, akadēmijām un mācību centram, kā arī, sniegt norādījumus un palīdzēt skolām un skolotājiem, lai izmantotu tehnoloģijas un citas inovatitātes darba mācību metodēs. Tas viss iespējams, pateicoties apmācību programmās regulārai modernizācijai, kas nodrošina gan skolotājiem, gan izglītojamajiem labāku izpratni un iegūtās zināšanas dažādās tēmās.

DomSpaintehniskais departaments sniedz ne tikai apmācības par tehnoloģiju resursiem un to iespējām pedagoģiskajā darbā, bet arī savu informāciju un izglītības pamata bāzes izveidi. Tādējādi,, “domspain” koordinē erasmus + k2 stratēģiskās partnerības programmu “atvērtās durvis uz eiropu” ar mēŗki izveidot tiešsaistes platformu svešvalodu apgušanai (www.opendoortoeurope.eu). DomSpain “domspain” ir dibinātājs eiropas digitālo apmācību sniedzēju tīklam, kas sevī ietver aptuveni 30 valstis. Organizācija uzabo pieaugušo apmācību kvalitāti, veicinot un atvieglojot apmācību procesu kā skolotājiem, tā arī audzēkņiem, izmantojot jaunās tehnoloģijas un inovatīvos mācību līdzekļus.

Olena Korzhykova, Project Coordinator,
international@domspain.eu

C.Jesus 26, Reus 43205 SPAIN

info@domspain.eu

0034 660 115104

www.domspain.eu

PARTNERI


'Eiropas Komisijas atbalsts šīs publikācijas tapšanai nav uzskatāms par tās satura apstiprinājumu, kas atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.'